„Młodzi na start – Fundusze Europejskie na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia na terenie województwa podkarpackiego”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku zaprasza na bezpłatne webinarium z „Młodzi na start – Fundusze Europejskie na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia na terenie województwa podkarpackiego”. Wsparcie w ramach Poddziałania 1.2.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Webinarium odbędzie się  1 marca 2022 r. od godz. 11:00 do 11.45 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie:

https://webinarypifepodkarpackie.clickmeeting.com/dotacje-na-start/register

Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 lutego 2022 r. do godz. 15.30. W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 798 771 215.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do osób poniżej 30 roku życia, zamieszkujących i chcących rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Zapraszamy w szczególności osoby zamieszkujące na terenie powiatów: bieszczadzkiego, brzozowskiego, leskiego i sanockiego.

W webinarium weźmie udział Pan Mateusz Godawski – koordynator projektu „POWER Szansą na przedsiębiorczość II Edycja” Podkarpackiej Agencji Konsultingowo Doradczej.

Program webinarium:

  1. Powitanie uczestników i przedstawienie oferty sieci  Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
  2. Omówienie grupy docelowej.
  3. Przedstawienie wysokości wsparcia.
  4. Zaprezentowanie operatorów wsparcia
  5. Etapy ubiegania się o dofinansowanie.
  6. Omówienie dokumentacji konkursowej.

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku

  1. Rynek 18, 38-500 Sanok

tel.: 798 771 215, 798 771 640

e-mail lpi.sanok@podkarpackie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.