“Jak szkolić z finansów osoby o niskich kompetencjach – storytelling w edukacji ekonomicznej”

Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o webinarium “Jak szkolić z finansów osoby o niskich kompetencjach – storytelling w edukacji ekonomicznej”które odbędzie się w środę, 27 lipca o godzinie 14. 

Podczas webinarium chcemy podzielić się z trenerami narzędziami do edukacji finansowej. Wypracowaliśmy je w ramach drugie edycji projektu dla edukatorów Banków Żywności, którzy w ciągu roku prowadza około 5 000 warsztatów z osobami w trudnej sytuacji materialnej.  To właśnie Ci edukatorzy zgłaszali do nas wyzwania w przekazywaniu informacji z zakresu finansów, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw temu wyzwaniu i opracować narzędzie, które by było proste, a zarazem na tyle użyteczne, aby w elastyczny sposób trener mógł go używać z różnymi grupami osób.
Teraz po fazie pierwszych testów narzędzia chcemy go upowszechnić.
Posumowanie:
Zapraszamy na webinarium o narzędziach do edukacji finansowej dorosłych: przedstawimy, jak łatwo można edukować o finansach. Nasze innowacyjne karty storytellingowe wprowadzą uczestników w świat SuperMocy, a gra karciana udowodni, że nie jedno rozwiązanie istnieje na kłopoty finansowe.
 
✅ Zarejestruj się już dziś: https://bit.ly/3ufG5SC

�� 27 lipca 2022 r.

⏰ 14:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.