Spotkanie informacyjne z mieszkańcami gminy Baligród w dniu 08 listopada 2016 roku.

W ramach realizacji Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność oraz Planu komunikacji w dniu 08 listopada odbyło się spotkanie informacyjne z mieszkańcami gminy Baligród  związane z planowanym naborem wniosków w zakresie: podejmowania działalności gospodarczej oraz rozwijania działalności gospodarczej.
W celu poinformowania jak największej ilości osób zamieszczono na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działa Nasze Bieszczady, www.nasze-bieszczady.pl na stronach Informacji Turystycznej oraz Urzędu Gminy w Baligrodzie zaproszenia/informacji, również drogą e-mailową rozesłano zaproszenia do wszystkich osób figurujących w bazie mailingowej LGD Nasze Bieszczady. Wykorzystano narzędzia tradycyjne –, tablice ogłoszeń i rozmowy indywidualne, te ostatnie – prowadzone zarówno bezpośrednio jak i telefonicznie.

W gminie Baligród spotkanie odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury i miało charakter otwarty.
Mieszkańcy biorący udział w spotkaniu informacyjnym po potwierdzeniu na liście obecności udziału w spotkaniu, otrzymali materiały promocyjne teczkę wyposażaną w notes i długopis.
Uczestnicy spotkania zapoznali się z prezentacją na temat działań podejmowanych w ramach PROW na lata 2014-2020, większość informacji przekazanych była związana z zakresem i tematyką naborów wniosków planowanych na grudzień 2016 roku.
Każdy zainteresowany pozyskaniem środków w okresie programowania otrzymał informację, na jakie działania będą one kierowane, w jakich kwotach oraz na co można będzie je przeznaczyć.

W organizowanym spotkaniu w gminie Baligród wzięło udział 14 osób.

Michał Bartnicki
Specjalista ds. marketingu
i promocji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.