Nie chcemy stać w przedsionku – promocja lokalnych inicjatyw

Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady z przyjemnością informuje, iż w dniu 29 listopada 2018 roku w budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu rodziców dzieci specjalnej troski w Lesku odbyła się premiera filmu zawierającego elementy o charakterze edukacyjno-promocyjnym skierowanego do lokalnej społeczności i przedstawicieli instytucji w ramach realizacji inicjatywy: pt. Nie chcemy stać w przedsionku – promocja lokalnych inicjatyw współfinansowana ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego w ramach projektu „Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uczestnicy premiery mieli możliwość poznać osobiście bohaterów w/w nagrania, przekazać ciekawe informacje dotyczące realizacji inicjatywy z zakresu ekonomii społecznej.

Zapraszamy mieszkańców oraz gości z poza obszaru LGD Nasze Bieszczady, podmioty ekonomii społecznej. fundacje, stowarzyszenia organizacje społeczne grupy nieformalne (KGW) do zapoznania się z nagraniem które zostało zamieszczone na stronie www.nasze-bieszczady.pl w zakładce Aktywizacja pt. Nie chcemy stać w przedsionku – promocja lokalnych inicjatyw.

 

Zapraszamy do fotorelacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.