„Wygraj w Tysiąca- młodzież w działaniu”

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją projektu pn. „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023”., w imieniu Fundacji Fundusz Lokalny SMK, Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej, Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Trygon – Rozwój i Innowacja” oraz Fundacji Przestrzeń Lokalna, zapraszamy do składania wniosków na realizacje różnych Inicjatyw w ramach tzw. ścieżki III „Wygraj
w Tysiąca- młodzież w działaniu”
wdrażanej w ramach ww. projektu.

Udział w powyższym projekcie w ramach wskazanej ścieżki skierowany jest do grup nieformalnych składających się z młodych ludzi w wieku od 18 do 25 lat (istotny jest wiek na dzień złożenia wniosku). Wierzymy, że możliwość pozyskania przez młodych ludzi na realizację swoich inicjatyw dotacji w kwocie 1 000,00 zł., pozwoli im uwierzyć w to, że stanowią wartość dla swoich lokalnych społeczności. Udział w konkursie, który odbywa się w sposób ciągły do 15 października b.r. i pozyskanie w ten sposób dotacji, może przyczynić się do zachęcenia młodych osób do uczestnictwa w życiu społecznym właśnie poprzez działanie na rzecz swojej grupy wiekowej
w ramach swojej społeczności lokalnej, w której na co dzień funkcjonują lub dzięki pozyskanej dotacji mogą zacząć funkcjonować a co za tym idzie, być inspiracją nie tylko dla swoich rówieśników ale również i dorosłych.

Szczegółowe informacje zawiera Regulamin Konkursu zamieszczony na portalu: www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl/.

Po zakończeniu pracy nad wnioskiem – Formularz wniosku – Ścieżka III „Wygraj w tysiąca”

http://www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl/index.php/dokumenty-projektowe

Należy przesłać go w wersji elektronicznej w dowolnym momencie najpóźniej do dnia 15 października 2021 r. na adres: wnioski2021@podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl

W ramach projektu realizatorzy inicjatyw zostają objęci wsparciem informacyjnym, szkoleniowym, doradczym oraz szkoleniami specjalistycznymi.

Dodatkowo informujemy że konkurs rozstrzygać będziemy raz w miesiącu. W ramach ścieżki przyznanych będzie w sumie około 27 mikrodotacji.

Realizacja nagrodzonych inicjatyw odbywać się będzie w terminie od września do 30 listopada.

Ze strony Lokalnej Grupy Działania „Trygon – Rozwój i Innowacja” osobą do kontaktu jest Justyna Jacek – koordynator  lokalny Projektu (tel. 668-948-983, e-mail: justynajacekk@gmail.com). (powiaty: dębicki, jasielski, strzyżowski, krośnieński, brzozowski)

Ze strony Fundacji Fundusz Lokalny SMK osobą do kontaktu jest Sebastian Nabrzeski – koordynator  lokalny Projektu (tel. 663-122-098, e-mail: snabrzeski@gmail.com). (powiaty: stalowowolski, tarnobrzeski, mielecki, kolbuszowski, ropczycko-sędziszowski)

Ze strony Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej” osobą do kontaktu jest: Damian Zakrzewski – koordynator  lokalny Projektu (tel. 790-688-622, e-mail: nisko.fio@gmail.com ). (powiaty: niżański, leżajski, łańcucki, przeworski, lubaczowski, jarosławski)

Ze strony Fundacji Przestrzeń Lokalna osobą do kontaktu jest: Edyta Salnikow – koordynator  lokalny Projektu (tel. 667-048-313, e-mail: biuro@przestrzenlokalna.org.pl ). (powiaty: rzeszowski, przemyski, sanocki, leski, bieszczadzki)

Pozdrawiam

Zespół PIL 2021-2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.