Spotkanie informacyjne: Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez podejmowanie działalności gospodarczej.

W dniu 04 stycznia 2022 roku w biurze Lokalnej Grupy Działania Nasze Bieszczady odbyło się spotkanie związane z informowaniem lokalnej społeczności na temat możliwości pozyskiwania środków w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz Planu komunikacji. W związku z ogłoszonym naborem wniosków nr 1/2022 (od 31 grudnia 2021 r. do 13 stycznia 2022 r.) Pracownicy biura przeprowadzili spotkanie informacyjne z mieszkańcami obszaru objętego LSR. Tematyka spotkania informacyjnego związana była z analizą dokumentacji aplikacyjnej w zakresie:

– Rozwoju przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez podejmowanie działalności gospodarczej.

 

Spotkanie miało charakter otwarty.

Michał Bartnicki
Specjalista ds. marketingu i promocji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.