SPOTKANIA INFORMACYJNE – PODKARPACKIE INICJATYWY LOKALNE 2019

Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Trygon – Rozwój i Innowacja” oraz Fundacja Przestrzeń Lokalna informuje o otwarciu naboru wniosku w ramach projektu Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018-2019.
Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018-2019 to projekt, który ma na celu wzrost wiedzy i umiejętności mieszkańców województwa podkarpackiego w obszarze zaangażowania w rozwój swojej miejscowości, gminy, powiatu.

Zaproszenie (PDF)

Rozwój ten może mieć różne barwy od utworzenia klubu fotograficznego dla młodzieży, poprzez nagranie płyty przez lokalny zespół muzyczny, wydania przewodnika turystycznego. Czasami też jest to organizacja lokalnego święta, festynu czy spotkania dla wspólnoty mieszkańców.
Wnioski do Konkursu mogą składać mieszkańcy skupieni w grupach nieformalnych bądź samopomocowych reprezentowanych przez trzy pełnoletnie osoby zamieszkałe na terytorium województwa podkarpackiego. Kolejnym uczestnikiem konkursu mogą być młode organizacje pozarządowe, które od momentu rejestracji prowadzą swoją działalność nie dłużej niż 30 miesięcy.
Wnioskodawcy mogą ubiegać się o dotacje w wysokości do 3 000 zł i od 2 000 do 5 000 zł. Czas przewidziany na realizację wniosków rozpoczyna się 15 kwietnia 2019 roku i kończy 30 listopada 2019r.
Wnioski należy wysyłać w terminie od 1 lutego do 28 lutego 2019 roku do godziny 16:00. Oferty należy składać w wersji elektronicznej na adres: wnioski2019@podkarpackieinicjatywy-lokalne.pl
Wypełnienie wniosku jest możliwe tylko przy wykorzystaniu aktywnego pliku „PDF”, który dostępny jest na stronie internetowej Projektu pod adresem: www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl w zakładce „Dokumenty projektowe”.
Zasady przyznawania dotacji znajdują się w Regulaminie Projektu Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018-2019 na rok 2019 dostępnym na stronie projektu pod adresem: www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl w zakładce „Dokumenty projektowe”.
W celu zasięgnięcia większej ilości informacji zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 20 lutego 2019r., o godz. 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Lesko, ul. Parkowa 1, 38-600 Lesko. Naszym Partnerem Lokalnym jest LGD Nasze Bieszczady z Leska.
Spotkanie poprowadzi Edyta Salnikow – Koordynator z ramienia Fundacji Przestrzeń Lokalna

Plakat (PDF)

Kontakt: tel. 667 048 313, e-mail: e.salnikow@przestrzenlokalna.org.pl strona www: www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl Obszar działania powiaty: bieszczadzki, leski, sanocki, przemyski, rzeszowski.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.