Proces konsultacji społecznych w sprawie zmian w karcie oceny operacji według Lokalnych Kryteriów Wyboru–rozwijanie działalności gospodarczej.

Zgodnie z procedurą ewaluacji i monitoringu stanowiącą załącznik do Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) przeprowadzony został przegląd procedur wdrażania poszczególnych działań zaplanowanych w ramach wdrażania LSR. Na podstawie analizy karty oceny operacji według Lokalnych Kryteriów Wyboru – rozwijanie działalności gospodarczej Zarząd Stowarzyszenia LGD Nasze Bieszczady rozpoczyna proces konsultacji społecznych w sprawie zmian w karcie oceny operacji według Lokalnych Kryteriów Wyboru –rozwijanie działalności gospodarczej.

Zapraszamy Państwa do przekazywania opinii w sprawie proponowanych zmian w przedmiotowym dokumencie. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy przesyłać na adres e-mail: nasze–bieszczady@nasze-bieszczady.pl lub składać w formie pisemnej w Biurze LGD w Lesku, ul. 1000-lecia 1, w terminie 28.03-10.04.br. (warunkiem rozpatrzenia przekazanej opinii jest wskazanie w  w/w opinii gminy zamieszkania/działania Wnoszącego oraz reprezentowany sektor.

Wszelkich informacji udziela Biuro LGD pod nr tel. (13) 469 62 03.

Wniosek o zmianę w karcie oceny operacji według Lokalnych Kryteriów Wyboru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.