POWITANIE LATA

W leskim amfiteatrze tanecznie powitaliśmy lato. Współorganizatorem imprezy była Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady.  Zespoły funkcjonujące przy Bieszczadzkim Domu Kultury zaprezentowały na scenie swój dorobek artystyczny: Kijanki, Mini Żabki, Bieszczadzkie Żabki , Foks młodszy i starszy, czyli ponad setka dzieci w wieku od 5 do 19 lat. Pod opieką instruktorek Aliny Lis, Małgosi Lis-Pasionek, Agnieszki Lis dzieci osiągnęły znaczące sukcesy na przeglądach i festiwalach ogólnopolskich i regionalnych. Piękne stroje w których występowały uszyły im panie Zofia Misztak i Barbara Łybyk. Elementy scenografii wykonał Robert Podsobiński i Jolanta Kordyaczny. Po wspaniałym tańcu finałowym dyrektor BDK podziękowała wszystkim za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie i pomoc. Serdeczne podziękowanie złożono też na ręce dziewczyn, które zdały w tym roku maturę i idą na studia a więc odchodzą z zespołu.

To było piękne, kolorowe i radosne powitanie lata. W oczach widzów, wśród których byli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i babcie widać było dumę i podziw. Cieszymy się z tego.

Państwo Machajowie ufundowali wszystkim dzieciom z zespołów lody a na koniec była wspólna zabawa przy dźwiękach muzyki, którą serwował DJ.Rufio.     (BDK)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.