Agrobieszczady 2016 (fotorelacja)

Agrobieszczady to impreza, która stawia głównie na promocję regionu, lokalnych firm, roślin ekologicznych i tradycyjnej żywności. Atmosfera jaka panuje na targach przyciąga tłumy, tu jest coś czego nie ma nie tylko w innych częściach Polski, ale także świata. Można spokojnie obejrzeć wszystko po kolei, spróbować dobrego i swojskiego jedzenia i naprawdę dobrze się bawić.

W tym roku podczas Targów gospodarzami namiotu dla Bieszczadzkich Lokalnych Twórców była Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady: zaproszono do współpracy lokalnych artystów Janinę Biegę – twórczyni rękodzieła artystycznego, Andrzeja Kyryczenko – absolwenta Akademii Lwowskiej – Witrażystę oraz Pracownię Warsztatów Edukacyjnych Figaro reprezentowanych przez Renatę Drogosz.

Odwiedzający Targi Agrobieszczady 2016 mieli okazję uczestniczyć w zorganizowanych warsztatach, ważnym elementem była także okazja do poszerzenia własnej wiedzy z zakresu wnioskowania o wsparcie unijne w ramach PROW 2014-2020. Zwiedzających także nie brakowało.

Stoisko LGD Nasze Bieszczady zostało nagrodzone III miejscem w kategorii ,,Najciekawsze Stoisko Wystawowe podczas XXI Targów ,,Agrobieszczady 2016 w Lesku”.

Zapraszamy do fotorelacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.